Dual cross pump track Donji Miholjac

pumpdm

U subotu 18. srpnja 2015. godine u Donjem Miholjcu, na novo napravljenoj stazi, po prvi je puta održana dual cross pump track utrka u organizaciji BK Maraton Teama.

Utrka se vozila na principu eliminacije, vozači voze bok uz bok te je pobjednik onaj koji postigne brže vrijeme.

Vozile su se tri kategorije, ispod 16, 16 – 18 godina te 18+ godina. Za BK BOR nastupili su Josip Fett i Luka Kusturić u posljednjoj navedenoj kategoriji. Obojica su prošli kvalifikacije, Fett na 2. a Kusturić na 4. mjestu. U finalnoj vožnji, Kusturić nakon pada u duelu nije nastavio voziti te time nije dobio plasman. Fett se u finalu susreo sa mađarskim državnim prvakom Norbertom Pappom, te je sa dvije sekudne zaostatka završio na 2. mjestu.

Čestitke vozačima.

Ukoliko želite biti u toku sa informacijama sa pump tracka iz Donjeg Miholjca možete ih patiti putem njihove facebook grupe.

Svi rezultati.

pumpdm2