Održan BORtoberfest – end of season party

U subotu 6. listopada 2018. na Virovitičkim ribnjacima organizirali smo druženje pod nazivom BORtoberfest – end of season party. Kako smo cijeli prošli mjesec bili zauzeti nekom od utrka vikendom, napokon nam je ovaj vikend raspored dopustio da se svi okupimo.

Recept za događaj je bio jednostavan: vožnja, roštilj i druženje, u kombinaciji sa idealnim jesenskim vremenom je bio pun pogodak za 30tak ljudi koji su prisustovali. Osim članova kluba, pridružili su nam se i simpatizeri te članovi Weekend Warriorsa i BK LooDa.

Nećemo ulaziti u detalje i rezultate tko je koliko odvezao, pojeo ili popio, jer svatko za sebe zna u kojoj je kategoriji najbolji. 😉 Nažalost, zaboravili smo napraviti vatrogasnu fotku, a više fotografije možete pogledati na našem Facebook albumu.