Štafetni triatlon “Jurinih 3×1” 2022

Čini se da već tradicionalno Matko i Pintera traže nove mogučnosti zabave u ljetno vrijeme, te su ga našli a na triatlonu u Varaždinu Jurinih 3×1.

Natjecanje se odvijalo na način da se štafeta sastojala od 3 člana pri čemu je svaki član odradio jednu disciplinu: plivanje, bicikl ili trčanje. Plivalo se 375 metara, bicikliralo 14 km i trčalo 2,5 km. Natjecalo se u 4 kategorije: 3 muškaraca, 3 žene , 2M+1Ž i 2Ž+1M

Za BORce otplivao je David Kovačević, biciklirao Ivan Pintera, a trčao Matko Kolesarić. Uspjeli su u muškoj štafeti osvojiti odlično 2. mjesto, te u ukupnom poretku 4. mjesto od 21. štafete odnosno tima.

Matko Kolesarić:

Ovog puta imali smo manje problema za razliku od prošle godine. Ove godine nam je uskočio i treći BORac David Kovačević koji se odlično snašao u ovom obliku natjecanja. Kovačević je izašao 4. iz vode, Pintera stisnuo na biciklu do 3 mjesta, a ja nisam uspio uhvatiti prvoga jer je bio predaleko, ali sam osvojio 2. mjest u dobroj konkurenciji.

Pohvale Borcima koji iduće godine napadaju prvo mjesto. ?