XCM Petnja 2020. – prvenstvo Slavonije u XCM disciplini

Dana gospodnjeg 06.09.2020. u Slavonskom Brodu oko jezera Petnja održano je prvenstvo Slavonije u maratonu, ujedno i prva ovogodišnja Slavonska utrka. Troje BORaca se zaputilo i postali ni manje ni više nego prvakinje, viceprvaci i prvaci Slavonije u XCM disciplini.

Dorina prva utrka i odmah ništa manje nego Prvakinja Slavonije u maratonu.
Kod Bajsera u Veteranima B se je konkurencija pojačala, ali nije ga omelo da postane viceprvak Slavonije. Pintman u Veteranima A prvak Slavonije. Šta reći nego krasna berba BORaca. 🙂

Upitali smo Doru za dojmove:

Ne znam što je više pogodovalo, lijepo vrijeme ili dobra staza. Sad kad su se slegli dojmovi, nailazi samo pozitivan osjećaj. Utrka je bila napeta do zadnje minute, ali doslovno. Od prvog uspona pa do zadnjeg single spusta. Konkurentica i ja, ušle smo u cilj samo minutu razlike. Dojmovi sa staze su pozitivni, sve pohvale organizatorima. Staza je baš onakva kakvu ja volim, brda i singlice. Sve u svemu kvalitetno proveden dan.

REZULTATI VOZAČA BK BOR

Kategorija Žene (1 krug)

  • Dora Posavac – 1. mjesto (1:54:55)

Kategorija Veteran A (2 kruga)

  • Ivan Pintera – 1. mjesto (3:02:04)

Kategorija Veteran B (1,5 krug)

  • Igor Bajser – 2. mjesto (2:40:37)