XCO Bunarić 2019.

XCO Bunarić 2019.

Nakon dugo čekanja, u nedjelju 30. lipnja 2019. napokon je održana treća utrka GIANT SBBL lige, koju je ugostio BK Slatina. Slatinčani su za XCO Bunarić ponovno pripremili izvrsnu, ali nimalo laku stazu. Sa guštom ćete ju odvoziti ako ste u formi, a ako niste, budete se malo napatili kao dio nas, čemu je doprinijela i visoka temperatura.

Sa staza duljine 5300 metara sa 120 metara visinske razlike, u odnosu na prošlu godinu, izbačena su dva ključna strma spusta čime je staza prihvatljivija rekreativcima, ali kako nam ne bi bilo prelako, ostavili su nam nezaboravne uspone. 

Na utrci je sudjelovao 65 natjecatelja, a BK BOR se ponovno okupio u velikom broju pa nas je na utrci nastupilo sedmero te smo osvojili tri prave i jednu drvenu medalju. Rezultate pogledajte u nastavku.

REZULTATI VOZAČA BK BOR

Kategorija Elite (5 krugova)

  • Ivan Vrbanić – DNF

Kategorija Žene (3 kruga)

  • Mateja Cah – 3. mjesto (1:08:06-1)

Kategorija Veteran A (4 kruga)

  • Ivan Pintera – 3. mjesto (1:13:31)
  • Matko Kolesarić – 6. mjesto (1:16:41-1)

Kategorija Veteran B (4 kruga)

  • Igor Bajser – 1. mjesto (1:15:10)

Kategorija Veteran C (3 kruga)

  • Dragoljub marković – 5. mjesto (1:28:15)

Kategorija Sport (3 kruga)

  • Filip Prpić – 4. mjesto (1:05:11)

Sljedeća utrka XCU Psunj prije ljetne pauze je u nedjelju 7. srpnja.