XCO Lapovac 2022.

U nedjelju 19.06.2022. u Našicama odvožena je četvrta utrka Slavonske brdsko biciklističke lige – XCO Lapovac u organizaciji BK Našice. Vozila se kružna staza duljine 4000 metara sa 120 metara uspona po krugu, a na startu se pojavilo 43 natjecatelja među kojima troje BORaca.

Unatoč vrućem ljetnom danu i izmjenjenoj stazi, BORci su se uspjeli popeti na postolja. Tako se Petra Klemen okitila brončanom medaljom u kategoriji Žene, Ivan Pintera srebrnom medaljom u kategoriji Veteran A, te Filip Prpić drvenom medaljom u kategoriji Sport.

Čestitamo Borcima koji s nestrpljenjem očekuju zadnju utrke prije ljetnog odmora koja će se voziti već ovaj vikend – XCO Šicana u Požegi.

REZULTATI VOZAČA BK BOR

Kategorija Žene

  • Petra Klemen – 3. mjesto (1:15:12)

Kategorija Veteran A

  • Ivan Pintera – 2.  mjesto (1:08:03)

Kategorija Sport

  • Filip Prpić – 4. mjesto (1:08:47)