XCO Šicana 2022.

U nedjelju 26.06.2022. odvožena je peta utrka Slavonske brdsko biciklističke lige – XCO Šicana u organizaciji BBK Požega. Bila je to posljednja utrka prije ljetnje pauze a startalo je 52 natjecatelja od čega 4 BORaca.

Kao i svaku utrku do sada, poneki BORac mora završiti na postolju ili njegovoj blizini. Petra Klemen uvjerljivo je završila na 1. mjestu u kategoriji Žene i okitila se zlatnom medaljom, kao i Ivan Pintera zlatnom medaljom u kategoriji Veteran A. Mario Klemen stao je pored postolja završivši na 5. mjestu u kategoriji Veteran B, dok je FIlip Prpić završio utrku na 6. mjestu u kategoriji Sport.

BORci su skupili puno bodova i dobre pozicije u ukupnom poretku individualno i klupski te mogu na zasluženi odmor do drugog dijela sezone koji kreće utrkom u Orahovici 28.08.2022.

REZULTATI VOZAČA BK BOR

Kategorija Žene

  • Petra Klemen – 1. mjesto (1:08:28)

Kategorija Veteran A

  • Ivan Pintera – 1. mjesto (1:15:12)

Kategorija Veteran B

  • Mario Klemen – 5. mjesto (1:17:07)

Kategorija Sport

  • Filip Prpić – 6. mjesto (46:56-1)