XCU Uspon do vrha 2017. Velika

U nedjelju 18. lipnja 2017. održana je peta utrka GIANT Slavonske brdsko-biciklističke lige, 15. MTB utrka PapukUspon do vrha” – u Velikoj u organizaciji BBK Požega.

Sama utrka vozila se isključivo uzbrdo od točke do točke sa startom u Velikoj po makadamu dužine 16 kilometara pri kojemu se trebao svladati uspon od 780 metatara visinke razlike. Cilj je bio helidrom vojne baze na najvišem vrhu Papuka na 930 metara.

Na kišnoj, vjetrovitoj i hladnoj utrci nastupilo je 52 natjecatelja u osam kategorija, a svi su startali istovremeno u 11 sati. Matko je ponovno bio jedini predstavnik Kluba na utrci te je osvojio prvu medalju u sklopu Slavonsko brdske biciklističke lige. 🙂

REZULTATI VOZAČA BK BOR

Kategorija Sport

  • Matko Kolesarić – 3. mjesto (01:05:10)

Čestitke Matku i svim sudionicima. Sljedeća utrka, XCO Banovo Brdo, vozi se 25. lipnja u Popovcu.

Komentari su zatvoreni.